Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | M4/3 Frame Mirrorless Camera |
| Focal Length | 15mm |
| Launch Date | 2014 |
| Weight | 101g-150g |
| Maximum Aperture | F1.7 |
| Lens UV Filter Size | 46mm |
| Number of Diaphragm Blades | 9 Blades |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Wide Angle-Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Business, HUMAN, Sports, Insect, Architecture, Scenery, Travel, Night Scene, Macro, Indoor |
| Brand Name | Fgzefort |
| Origin | Jp(origin) |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.