Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | Multi Coated ND2-ND400 |
| Type | ND Filter |
| Brand Name | K&F CONCEPT |
| Origin | Mainland China |
| Diameter | 49mm 52mm 55mm 62mm 67mm 72mm 77mm 82mm |
| Brand | K&F Concept |
| Material | Optical Glass, Glass |
| Coating Description | Multi Coating |
| Photo Filter Effect Type | Neutral Density |
| Water Resistance Level | Waterproof ND2-ND400 Filter |
Instock
There are no reviews yet.