Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | White Light Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Model Number | LT026 |
| Color Temperature | Daylight 5600K |
| Package | Yes |
| Brand Name | Ulanzi |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.