Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | 43"-NEW EDGE-28ea-180223-7020 UE43RU7479 UE43RU7179U UE43RU7179 |
| Size (WxHxD) | AOT_43_NU7100F_2X28_3030C_d6t-2d1_28S1P REV.2 2017.12.04 UE43RU7105K |
| Weight | BN44-00947A BN61-15482A BN96-45954A BN96-46053A LM41-00606A UE43RU7105 |
| Power Source | UE43RU7472 UE43RU7475 UE43RU7455 UE43RU7452 UE43RU7450 UE43RU7412 |
| Light Source | V8N1-430SM0-R0 UE43RU7479U LH43QBREBGC LH43QMREBGC UA43RU7400J |
| Color Temperature | UE43RU7415 UE43RU7419 UE43RU7440 UE43RU7442 UE43RU7445 UE43RU7449 |
| Package | Yes |
| Display | Yes |
| TTL | No |
| Compatible Camera Brand | SAMSUNG |
| Brand Name | OLPAY |
| OLPAY Model | UE43RU7409 UE43RU7410 UE43RU7400 UA43RU7470 UE43RU7459 UE43RU7470 |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.