Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.33 kg |
|---|---|
| Dimensions | 63 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | 32" DRT3.0 REV0.9 A-TYPE 32" DRT3.0 REV0.9 B-TYPE |
| Weight | 6916L-2406A 6916L-2407A 6916L2406A 6916L2407A 6916L 2406A 2407A |
| Light Source | NC320DUN-VBBP2 NC320DUN-VBBP3 NC320DUN-VBBP4 |
| Color Temperature | 6916L-2223A 6916L-2224A 6916L2223A 6916L2224A 6916L 2223A 2224A |
| Display | No |
| TTL | No |
| Compatible Camera Brand | FUJIFILM |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.