Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.65 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 10 × 10 cm |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Size (WxHxD) | 22*10*9.5CM |
| Weight | 0.65KG |
| Color Temperature | 5600K |
| Package | Yes |
| Display | Yes |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | Canon/佳能 |
| Brand Name | YONGNUO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
| GN | 60 |
Instock
There are no reviews yet.