Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 20 × 20 cm |
| Power Source | Other |
| Inbox adaptor | Yes |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Photographic Strobe Lighting |
| Color Temperature Version | White Light Version |
| Brightness Adjustment Range | 1 – 100% |
| Model Number | sl60w |
| Color Temperature | 5600 K |
| Package | Yes |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.