Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 24 × 27 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | RGB Video Light |
| Color Temperature Version | RGB Version |
| Brightness Adjustment Range | 0 – 100% |
| Operating Voltage | 110 – 240V |
| Model Number | P160C RGB |
| Color Temperature | others, 2800K-10000K |
| Package | Yes |
| Brand Name | SuteFoto |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| Power | 165W |
| Stock | is ready stock |
| Dropshipping/CSV | support |
| rgb led video light | led video light |
| video camera light | led light for photography |
| rgb photography light | led video camera light |
| studio lamp vlog fill light | studio video lights |
| spotlight | outdoor spotlight |
| studio light led | studio lights photography |
| professional video light | photography light |
| rgb light for video | rgb led studio light |
| lighting for video | studio light |
| studio video light | studio recording |
| video studio light | video camera light |
| control video | control light |
| for video | light photographi studio |
| led lights for video shoot studio | rgb light for video shooting |
Instock
There are no reviews yet.