Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 8 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | M4/3 Frame Mirrorless Camera |
| Minimum Aperture | F22 |
| Focal Length | 14-42mm |
| Launch Date | 2018 |
| Package | No |
| Weight | 100g and below |
| Lens Stabilization Type | None |
| Maximum Aperture | F3.5-5.6 |
| Lens UV Filter Size | 37mm |
| Caliber | 60.6×22.5mm |
| Number of Diaphragm Blades | 5 Blades |
| Focus Mode | Af, Mf |
| Focus Type | Standard Zoom |
| Type | Zoom Lens |
| Full Frame | No |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Architecture, Special, Scenery, Still Life, People |
| Brand Name | OEMG |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
Instock
There are no reviews yet.