Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | NM-3380-1150-0070-BP |
| Type | Filter Set |
| Brand Name | NEEMOO |
| Origin | Mainland China |
| To Fit | Sports camera, CCTV LENS, IP Camera, Camcorder, Camera, Camera Drone, Digital Camera, Film Camera |
| Mount Fitting | Drop-In |
| Wavelength | 940nm |
| Filter Shape | Rectangle |
| Square Size | 33.8 x 11.5 mm |
| Thickness | 0.3mm/0.7mm/1.0mm |
| Filter Color | Mirror glass |
Instock
There are no reviews yet.