Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 11 × 6 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Power | GN:32 |
| Size (WxHxD) | 110(L)*65(W)*36(H)mm |
| Weight | 150g |
| Power Source | 2*AA alkaline batteries or AA NI-MH battery |
| Light Source | Flash tube&Led Light |
| Color Temperature | 5600K |
| Package | Yes |
| Display | Yes |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | NIKON |
| Brand Name | MEIKE |
| MEIKE Model | MK-320N |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.