Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 5 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | 49 52 55 58 62 67 72 77 82mm P Ring |
| Type | Bokeh Effect Heart-shaped Filter |
| Brand Name | ikacha |
| Origin | Mainland China |
| Model | Bokeh Effect Heart-shaped Filter |
| Apply | For Canon For Nikon For Sony For Yongnuo Lenses |
Instock
There are no reviews yet.