Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Package | Yes |
| Weight | 0.05kg |
| Brand Name | Admisitr |
| Origin | Mainland China |
| Drones Accessories Type | FPV Cable |
| Certification | CE |
| Product Name | PTZ Cable Signal Line |
| Suitable Brand | for DJI |
| Suitable Model 1 | for Mavic 3T |
| Suitable Model 2 | for Mavic 3 Pro |
| Suitable Model 3 | for Mavic M30T |
| Suitable Model 4 | for Mavic 3 |
| Suitable Model 5 | for Mavic 3 Cine |
| Suitable Model 6 | for Mavic 3 Classic |
| Suitable Model 7 | for Mavic Pro |
| Feature 1 | 100% new and Original |
| Feature 2 | Tested well, stable transmission |
Instock
There are no reviews yet.