Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.184 kg |
|---|---|
| Dimensions | 50 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 46*9.5 CM |
| Package | Yes |
| Weight | 120 g |
| Model Number | R3820S |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Brand Name | DUTRIEUX |
| Origin | Mainland China |
| Drones Accessories Type | PROPELLER |
| Certification | CE |
| Purchase product quantity 1 includes | Propeller 1PCS CW and 1PCS CCW, total 2PCS |
Instock
There are no reviews yet.