Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.73 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 27 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Drone Model | DJI FLIP |
| Size | 321*276*88mm |
| Package | Yes |
| Weight | 629g |
| Model Number | FP-B958 |
| Compatible Drone Brand | DJI |
| Brand Name | UZCMVR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.