Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Applicable Camera Specifications | Full Frame Mirrorless Camera, Full Frame DSLR Camera |
| Focal Length | 27mm |
| Launch Date | 2022 |
| Package | Yes |
| Weight | 151g-200g |
| Number of Diaphragm Blades | 7 Blades |
| Focus Mode | AF |
| Focus Type | Standard Prime |
| Type | Fixed Focus Lens |
| Full Frame | Yes |
| Lens Type | Automatic |
| Scene Type | Wedding, Business, HUMAN, Sports, Insect, Architecture, Special, Scenery, Still Life, Travel, Night Scene, starry sky |
| Brand Name | JYYXF |
| Origin | Mainland China |
| Use | Camera |
| Name | TTArtisan |
| Minimum Aperture | F16.0 |
| Maximum Aperture | f/2.8 |
| Lens UV Filter Size | 39MM |
Instock
There are no reviews yet.