Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 2 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | NM-0800-0070-BP |
| Type | Filter Set |
| Brand Name | NEEMOO |
| Origin | Mainland China |
| To Fit | Sports camera, CCTV LENS, IP Camera, Camcorder, Camera, Camera Drone, Digital Camera, Film Camera |
| Mount Fitting | Drop-In |
| Wavelength | 940nm-1200nm |
| Filter Shape | Circular |
| Circular Size | 27mm |
| Thickness | 1.0mm |
| Filter Color | Mirror glass |
Instock
There are no reviews yet.