Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.105 kg |
|---|---|
| Dimensions | 21 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Material | PC, Plastic |
| Type | Case |
| Compatible Action Camera Brand | DJI |
| Model Number | DJI Osmo Pocket 3 |
| Brand Name | ONM |
| Origin | Mainland China |
| Name | Protective Case with Lanyard |
| Applicable models | Osmo Pocket 3 |
| Net weight | 60g |
| Gross weight | 77g |
| Packing Size | 196*55*39mm |
Instock
There are no reviews yet.