Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.24 kg |
|---|---|
| Dimensions | 68 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| High-speed synchronous(HSS) | YES |
| Size (WxHxD) | 6916L2179A 6916L2180A 6916L2105A 6916L2106A |
| Weight | 6916L-2179A 2180A 6916L-2105A 2106A |
| Light Source | 6916L-2106B 2105B 6916L2106B 6916L2105B 6922L-0161A 6922L-0161 |
| Color Temperature | LC600EQE PG M1 PG F1 PH F1 XG PG LC600EQF-PHF1 PHF2 FH M2 |
| Package | Yes |
| Display | No |
| TTL | Yes |
| Compatible Camera Brand | Pentax/宾得 |
| Brand Name | OLPAY |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, DOT, EAC, EPA, FCC, GMP, RoHS, TGA, UL, KC, pse, weee |
Instock
There are no reviews yet.