Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 11 × 12 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Model Number | 4×5.65" |
| Type | Neutral Density Filter |
| Brand Name | FOTGA |
| Origin | Mainland China |
| Camera Filters | camera filters set |
| camera filters case | camera filters box |
| camera filters kit | camera filters 77mm |
| photography | camera accessories |
| photography accessories | fotografie accessoires |
| fotografia | photography |
Instock
There are no reviews yet.