Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 17 × 90 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Lighting Type | Atmosphere Light |
| Color Temperature Version | RGB Version |
| Brightness Adjustment Range | 5 – 100% |
| Model Number | Mood 1-85cm + L06 |
| Color Temperature | other |
| Package | Yes |
| Brand Name | LUXCEO |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, RoHS |
Instock
There are no reviews yet.