Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.045 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 12 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 9.7 |
| Package | plastic bag package |
| Model Number | for 10.1 10 inch Universal Tablet |
| Material | pet |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| length | 236mm |
| width | 166mm |
Instock
There are no reviews yet.