Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.11 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 10.5 |
| Package | no |
| Model Number | For Samsung Tab S6 10.5inch, SM-T860 SM-T865 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof, Easy to install |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Description | 9H hardness / Thickness / 3D |
| Compatible Model | For Samsung Galaxy Tab S6 10.5" T860 T865 |
Instock
There are no reviews yet.