Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.165 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 15 × 5 cm |
| Package | Yes |
| Model Number | For Xiaomi Poco Pad 12.1 inch / Redmi Pad Pro 12.1 inch 2024 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | Other |
| Origin | Mainland China |
| Use | PDA |
| Compatible models 01 | Tempered Glass Film for Xiaomi Redmi Pad Pro 12.1 inch (Released in 2024 ) |
| Compatible models 02 | Screen Protector for Xiaomi Poco Pad 12.1 inch 2024 |
| For Tablet size | For 280 x 181.9 x 7.5 mm (11.02 x 7.16 x 0.30 in) |
Instock
There are no reviews yet.