Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.12 kg |
|---|---|
| Dimensions | 12 × 7 × 2 cm |
| Package | yes |
| Material | PE Soft Film |
| Features | Matte |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | For Dell |
| Brand Name | weeten |
| Origin | Mainland China |
| Use | PDA |
| Function | protecter panel |
| Colors | clear colors |
| Retail packing | retail packing |
| Full body | front+cloth |
| Place of origin | Guang zhou of china |
| Crafts | Matte film |
| Use for | For Dell Venue 11 Pro |
| Size | 10.8" |
Instock
There are no reviews yet.