Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 93 × 23 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Material | Metal, Aluminum Alloy + Silicone |
| Model Number | DS-UP-6A |
| Brand Name | dsupport |
| Origin | Mainland China |
| Type | Smartphone + Tablet PC Floor Stand |
| Suitable Size | 4-14 inch smart phone and Tablets |
| Stand column Height | 90cm |
| Arm Length | 49.5cm |
| Feet Length | 47cm |
| Head Rotation | 360 degree |
| Color | Silver and Black |
| floor stand for phone & tablets & ipad | phone stand holder on floor |
| floor stand for ipad | floor stand for tablet |
| tablet stand holder for bed | tablet stand holder for kitchen |
Instock
There are no reviews yet.