Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 1 × 1 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | Certain combined chemotherapy for lymphomas, Certain combined chemotherapy for lymphomas |
| Package | No |
| Feature | SPEAKER |
| Brand Name | OEING(OEING) |
| Origin | Mainland China |
| AMD Model | 5700G |
| Application | Desktop |
| Support Chipset Models | AMD B550 |
| Processor Type | AMD Ryzen 7 |
| Default TDP / TDP | 65W |
| Number OF Therads | 16 |
| Support Memory Type | DDR4 |
| Socket Type | AM4 |
| GPU-built | YES |
| Support Memory Channels | 2 |
| PCIe VERSION | PCIe 3.0 |
| Usage Scenario | Office |
| Chip Process | 7nanometers |
| Unlocked | YES |
| Type | Octa Core |
| L3 Cache Capacity | 16MB |
| Number of Cores | Eight Core |
| MAX BOOST CLOCK | 3.8GHz |
Instock
There are no reviews yet.