Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 18 × 3 cm |
| Net Weight | >20g |
| Feature | Palm Rejection |
| Package | No |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | Universal |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.