Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 4 cm |
| Package | no |
| Model Number | For Huawei M5 Lite 8.0 inch, JDN2-W09 JDN2-AL50 |
| Material | Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof, Easy to install |
| Quantity | 2 Packs |
| Compatible Brand | For Huawei |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Description | 9H hardness / Thickness / 3D |
| Compatible Model | 2pcs For Huawei Mediapad M5 Lite 8" |
Instock
There are no reviews yet.