Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 17 × 15 × 9 cm |
| Compatible Brand | Microsoft |
| Voltage | 15V |
| Model Number | 1932 |
| Brand Name | DH DianHa |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.