Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 6 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Net Weight | <10g |
| Battery Life Up To | / |
| Standby Time(H) | / |
| Working Time(H) | / |
| Charging Time(H) | / |
| Feature | Palm Rejection, Tilt Sensitivity |
| Package | Yes |
| Length | 2cm |
| Application | Tablets, PDAs |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | for Samsung |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Product name: | Stylus Nib |
| Material: | ABS |
| Quantity: | 3 nib + 1 removal tweezer |
| Size: | approx. 2cm/0.79in |
Instock
There are no reviews yet.