Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.05 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 5 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Net Weight | 10-20g |
| Feature | Magnetic Suction |
| Package | Yes |
| Material | Silicon |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | For Huawei |
| Brand Name | LS |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.