Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 14 × 4 cm |
| Package | NO |
| Model Number | For Samsung Tab 3 Lite 7inch, For Samsung Galaxy Tab 3 Lite 7.0 T110 T111 T113 T116 |
| Material | Tempered Glass, Tempered Glass |
| Features | Scratch Proof, Easy to install |
| Quantity | 1 Pack |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Dimensions | The actual thickness of 0.33mm |
| Fit For | Tab E Lite 7.0 T113 |
Instock
There are no reviews yet.