Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 8 cm |
| Feature | Palm Rejection |
| Package | Yes |
| Length | 17.5cm |
| Material | Silicon |
| Application | Laptops, PDAs, others |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | For Apple |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
Instock
There are no reviews yet.