Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 20 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| For IPad Model | iPad Pro 11 inch |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Model Compatibility | iPad Pro 12.9" 3rd(2018), ipad 8th(2020), iPad Pro 12.9" 6th(2022), iPad 6th(2018), iPad Pro 11" 3rd(2021), iPad Pro 12.9" 4th(2020), iPad Air 4th(2020), ipad mini 6th, iPad Pro 11" 2nd(2020), iPad Pro 11" 1st(2018), iPad 10th(2022), iPad 9th(2021), iPad Air 3rd(2019), iPad 5th(2017), iPad Air 5th(2022), iPad Pro 11" 4th(2022), iPad Pro 12.9" 5th(2021), iPad 7th(2019) |
| Feature | Shockproof, Drop resistance, Anti-Dust, Hard |
| Package | No |
| Length | 24cm |
| Width | 17cm |
| Model Number | For iPad 13 12.9 11 10.9 10.2 9.7 inch |
| Compatible Brand | For Apple iPad |
| Material | Leather |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 11" |
| Brand Name | EQHTX |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.