Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.083 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 16 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Voltage | 100-240V |
| Brand Name | Apple |
| Certification | CE, CE |
| Origin | Mainland China, Mainland China |
| Applied Fast Charge Protocols | USB PD, Qualcomm Quick Charge |
| GaN | no |
| Max. Output Power | 30w |
| Type | Quick charger |
| Model Number | For Apple iPhone |
| Power Source | USB |
| Quality Certification | ce |
| Output Interface | LIGHTNING, Type C, 1 C Port |
Instock
There are no reviews yet.