Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.41 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 29 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Feature | Shockproof |
| Package | Yes |
| Length | 29cm |
| Width | 20cm |
| Model Number | For Samsung Galaxy Tab S9/S9 FE Plus 12.4 inch |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Material | PU |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 12" |
| Brand Name | AnFeiNuoX |
| Origin | Mainland China |
| Compatible With | For Samsung Galaxy Tab S9/S10 11 inch |
| Compatible With 2 | For Samsung Galaxy Tab S9/S10 Plus 12.4 inch |
| Compatible With 3 | For Samsung Galaxy Tab S9/S10 Ultra 14.6 inch |
| Compatible With 4 | For Samsung Galaxy Tab S9 FE 10.9 inch |
| Compatible With 5 | For Samsung Galaxy Tab S9 FE Plus 12.4 inch |
Instock
There are no reviews yet.