Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.067 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Compatible Brand | Universal |
| Voltage | 15V |
| Model Number | Charging Cable |
| Package | No |
| Brand Name | BGEKTOTH |
| Certification | None |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.