Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 14 × 11 × 5 cm |
| Compatible Brand | Universal |
| Voltage | 12V |
| Package | Yes |
| Brand Name | Zoolhong |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC |
Instock
There are no reviews yet.