Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.18 kg |
|---|---|
| Dimensions | 22 × 15 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | Casual, for Samsung P200 P205 8.0'' Case Smart |
| Feature | Drop resistance, Anti-Dust, Soft |
| Package | No |
| Length | 8inch |
| Width | 6inch |
| Model Number | for Samsung Tab A 8.0 S Pen P200 Case |
| Compatible Brand | For Samsung |
| Material | PU |
| Type | Protective Shell/Skin, for Samsung Tab A 8.0 S Pen P200 Stand Case |
| Application Laptop Size | 8" |
| Brand Name | Azipara |
| Origin | Mainland China |
| Sale | for Samsung Tab A 8.0 S Pen P200 Case |
| Color | for Samsung P200 P205 8.0'' Case |
| Function | for Samsung Tab A 8.0 S Pen P200 Case Stand |
| models | for Samsung P200 P205 8.0'' Case smart 360 |
| models 2 | for Samsung Tab A 8.0 S Pen P200 P205 Case 360 Smart |
Instock
There are no reviews yet.