Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 15 × 10 × 2 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Feature | Shockproof, Drop resistance, Anti-Dust, Soft |
| Package | Yes |
| Model Number | Kindle Colorsoft |
| Compatible Brand | For Amazon Kindle |
| Material | Silicon, TPU |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 6" |
| Brand Name | PRAYSONG |
| Origin | Mainland China |
| Product | Clear kindle case |
| Applicable Model | Kindle paperwhite 5 |
| Applicable | Kindle paperwhite 4 |
| Category | Kindle 2022 |
| For | Kindle Colorsoft, Kindle paperwhite 6 7inch |
Instock
There are no reviews yet.