Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 28 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Style | fashion |
| Package | Yes |
| Material | Leather |
| Type | With Keyboard |
| Application Laptop Size | 11" |
| Brand Name | DEXNOR |
| Origin | Mainland China |
Instock
There are no reviews yet.