Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 28 × 11 × 11 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Model Number | Pad 8 Pro |
| Compatible Brand | Universal |
| Material | Glass |
| Type | Portfolio Case/Bag |
| Application Laptop Size | 10.1" |
| Origin | Mainland China |
| Cell Capacity | 10000mAh |
| Display resolution | 3840*2160 |
| CPU | Snapdragon 8 gen2 |
| OS | Android 13 |
| SIM Card | Dual SIM Card |
| Front /Rear Camera | 24MP/48MP |
| RAM | 12GB/16GB |
| Google Play | Yes |
Instock
There are no reviews yet.