Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 25 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| For IPad Model | iPad Pro 12.9 inch |
| Pattern Type | Solid |
| Style | fashion |
| Feature | Soft, Drop resistance, Anti-Dust, Shockproof |
| Package | No |
| Model Number | for iPad Pro 12.9 Case |
| Compatible Brand | For Apple iPad |
| Material | Silicon, TPU |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 12.9" |
| Brand Name | Rloverae |
| Origin | Mainland China |
| Feature 1 | Shockproof |
| Feature 2 | Drop resistance |
| Feature3 | Anti-Dust |
| Compatible 1 | For iPad Pro 12.9 2021 |
| Compatible 2 | For iPad Pro 12.9 2020 |
| Compatible 3 | For iPad Pro 12.9 2018 |
Instock
There are no reviews yet.