Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Compatible Brand | Universal |
| Voltage | 12V |
| Model Number | 12V 2A |
| Package | Yes |
| Brand Name | Lincoiah |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE, FCC, RoHS |
| DC Plug | Type-C USB |
Instock
There are no reviews yet.