Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 21 × 9 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Package | Yes |
| Feature | Charger |
| Material | ABS Plastic, Flame retardant PC+TPU |
| Model Number | qc-hmse11 |
| Brand Name | Zilvex |
| Origin | Mainland China |
| color | balck |
| Suitable for | Redmi pad se 11inch |
| Warranty | 1 Year |
| Output | 12v-2A |
| Input | 100v-240v 50-60hz |
Instock
There are no reviews yet.