Instock
| Weight | 0.35 kg |
|---|---|
| Dimensions | 25 × 18 × 3 cm |
| For IPad Model | iPad Pro 12.9 inch |
| Pattern Type | Floral |
| Model Compatibility | iPad Pro 12.9" 3rd(2018), ipad 8th(2020), iPad Pro 12.9" 6th(2022), iPad 6th(2018), iPad Pro 11" 3rd(2021), iPad Pro 12.9" 4th(2020), iPad Air 4th(2020), ipad mini 6th, iPad Pro 11" 2nd(2020), iPad Pro 11" 1st(2018), iPad 10th(2022), iPad 9th(2021), iPad Air 3rd(2019), iPad 5th(2017), iPad Air 5th(2022), iPad Pro 11" 4th(2022), iPad Pro 12.9" 5th(2021), iPad 7th(2019) |
| Feature | Shockproof, Anti-Dust, Soft |
| Package | No |
| Length | 9.6inch |
| Width | 6.6inch |
| Model Number | for iPad 2024 M4 Pro 11 inch case |
| Compatible Brand | For Apple iPad |
| Material | Leather |
| Type | Protective Shell/Skin |
| Application Laptop Size | 13"/12.9"/11"/10.9"/10.5"/10.2"/9.7"/ |
| Brand Name | ZAIWJ |
| Origin | Mainland China |
| style | Business, Fashion, Casual |
| Model 1 | for iPad M1 M2 chip Pro 11 inch 2021 2022 case |
| Model 2 | for iPad Pro 11 2020 case |
| Model 3 | for iPad Air 5 10.9 inch 2022 case |
| Model 4 | for iPad Air 4 10.9 inch 2020 case |
| Model 5 | for ipad 10.2 inch 2019/2020/2021 case |
| Model 6 | for iPad 9.7 inch 2017/2018 case |
| Model 7 | for iPad Air3 2019 case |
| Model 8 | for iPad mini 6 2021 case |
| Model 9 | for iPad 2022 10th 10.9 inch case |
| Model 10 | for iPad 2021 2022 M1 M2 chip Pro 12.9 inch case |
| Model 11 | for iPad 2020 2018 Pro 12.9 inch case |
| Model 12 | for iPad 2024 M4 Pro 13 inch case |
| Model 13 | for iPad 2024 M2 Air 13 inch case |
| Model 14 | for iPad 2024 M4 Pro 11 inch case |
| Model 15 | for iPad 2024 M2 Air 11 inch case |
Instock
There are no reviews yet.