Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.07 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 3 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Net Weight | >20g |
| Battery Life Up To | 8 |
| Feature | Magnetic Suction, Tilt Sensitivity, Palm Rejection |
| Package | Yes |
| Material | Metal |
| Application | Tablets, Laptops, PDAs, others |
| Application Screen | Capacitive Screen |
| Application Brands | Universal |
| Brand Name | ZHANZHI |
| Origin | Mainland China |
| Certification | None |
| Feature 1 | Power Display |
| Feature 2 | Prevent Accidental Touch |
| Feature 3 | Tilt Pressure Sensation |
| Feature 4 | Magnetic Adsorption |
| Feature 5 | No Delay |
| Applicable Model 1 | For Apple Ipad Pro Air Mini |
| Applicable Model 2 | For Apple Iphone Pro Max Mini |
| Applicable Model 3 | For Xiaomi Mi Pad |
| Applicable Model 4 | For Redmi Pad |
| Applicable Model 5 | For Samsung Galaxy Tab |
| Applicable Model 6 | For Huawei Tablet Phone |
| Applicable Model 7 | For Lenovo Tablet Phone |
| Applicable Model 8 | For 2018 2019 2020 2021 2022 2023 2024 |
Instock
There are no reviews yet.