Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 21 × 5 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Size | 10.8 |
| Package | Yes |
| Material | PE Soft Film, TPU/TPH soft film |
| Features | Ultra Clear |
| Quantity | 10 Packs Above |
| Compatible Brand | For Huawei |
| Brand Name | Vormir |
| Use | PDA |
| Origin | Mainland China |
| Film Size | 200*300mm/240*320mm |
| Suit for | Film Cutting Machine |
| Type | Front/Rear Film |
| Package Size | 308*208*15mm |
Instock
There are no reviews yet.