Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.25 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 5 cm |
| Compatible Brand | Universal |
| Voltage | 12V |
| Model Number | 12V 3.6A 45W |
| Package | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Origin | Mainland China |
| Certification | CE |
Instock
There are no reviews yet.